Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najłatwiejsze sposoby na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i wszystkimi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkowicie idealniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować oryginalny i czysty wygląd. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo też naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Także w sukcesu ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej wyraża się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust budowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej jest toż, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten powoduje w nieskomplikowany sposób wymodelować usta i znacznie je spełnić, przez co poprawie idzie nie lecz ich stan czy wielkość, ale również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie zachodzący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy naprawdę się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna możliwość na powiększenie ust, która dodatkowo polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie jednak efekty ciekawe są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. A jeżeli chce Ci na bliskim efekcie, kwas hialuronowy rodzi się być wydajniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest swój tłuszcz pacjentki albo i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg zdaje się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli szuka o powiększanie ust. Co daleko, zabiegi te dochodzą coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments