Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Oborniki

Prasóweczki

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, wydają się przeszłością. Samiec alfa, który wydziela lekki zapach kozła, ma bujne owłosienie pod pachami dodatkowo w polach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni mają kwestii powiązane z goleniem się i depilacją, to nie zastanawiają się ponad tym, czy usuwać włosy, tylko kiedy więc osiągnąć. A sytuacja jest ogromna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Nowe Skalmierzyce

 

Przyczyn koleje w wyjściu do męskiego owłosienia intymnego można upatrywać w rewolucji, jaka osiągnęła się w bliskiej mentalności w obecnych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i dużo innych kosmetyków tradycyjnie łączonych z kobietami.

Czy golenie okolic intymnych to cecha zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na nogach było zajęte wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” typów była tematem tabu. Takie podejścia miano nie tylko za przejaw zniewieścienia i wiązano ze pasjami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jak natura obdarzyła go bujnym uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W tyle to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka od osoby. Lecz to teraz przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że nowy facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie albo na plaży w ciasnych i obcisłych kąpielówkach, z jakich wypadają włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, a także pewnego etapu kultury i uczucia estetyki. Gdy rozbieramy się publicznie, powinniśmy zadbać o nasz wizerunek. Pewnie nie każdy mężczyzna musi zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia obecne w zasadzie standard. Zwłaszcza w sukcesu mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestię potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista powinna być obawa o estetykę okolic intymnych.

Czystość i ekonomiczniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w sukcesu pań pewno więc tworzyć znaczenie, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny rodzi się nie posiadać żadnego pomysłu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej budzą się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to typ z daleką, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a może oraz z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród ludzi najbardziej aktywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W bujnych włosach łatwiej łączy się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w sezonie intensywnego i trwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu posiada te ważne miejsce dla poprawy jakości seksu. Należy ale pamiętać, iż nie jest więc dosyć podstawowa zasada. Teoretycznie łatwe i zadbane genitalia winnym być pomocną atrakcją do robienia seksu oralnego. Objawia się jednak, że pewne panie, ale same panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestii powiązanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z przyjacielem bądź partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeśli zdecydujemy się na usunięcie włosów łonowych, toż stare do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najwygodniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie wykorzystywane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki stanowi w duzi przyjemne i zapewnia doskonałe efekty. Równie proste jest używanie kosmetyku do depilacji. Spośród obecnego gatunku kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, ponieważ w sukcesu bardzo przyjemnej skóry mogą wywoływać podrażnienia. Wciąż są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i dają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w polach intymnych. Ostatnią z linii metod, które z przeznaczeniem możemy wykorzystać bez przedstawiania się do gabinetu kosmetycznego, jest zachowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy daje ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Jeżeli jesteśmy dość odrastających włosów łonowych dodatkowo ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy wziąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W sukcesu depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest naprawdę duży. Mówiąc wprost: ból jest prawdziwy, ale krótkotrwały i wypycha z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to zachowanie depilatora – skuteczność jest zgodna, a nawet kilka dłuższa.

Jeżeli chce nam na długotrwałym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal wszystkich włosów na niektórym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest więc forma tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments